Čas na serveru 07:43:10

František Kaván
Na pastvině

Id: 2186

Na pastvině

  •  / Na pastvině / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 39 x 50 cm, signováno vlevo dole, čištěno, rámováno, posudek PhDr. Jaroslava Pelikána přiložen

zobrazeno: 2421x

Vyvolávací cena:
15 000

15 500