Čas na serveru 19:26:01

František Kaván
Na Vysočině

Id: 271701

Na Vysočině

  •  / Na Vysočině / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 69 cm, značeno a popsáno vlevo dole, lepenka zprohýbaná, v celém obraze značná krakeláž, poškozen povrch malby, otluky na rámu

zobrazeno: 10569x

Vyvolávací cena:

30 000