Čas na serveru 12:53:57

František Kaván
Nový mlýn u Bojanova

Id: 170401

Nový mlýn u Bojanova

  •  / Nový mlýn u Bojanova / František Kaván

kombinovaná technika/tempera/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 31 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7068x

Vyvolávací cena:
7 500

71 000

Příhozy: 75