Čas na serveru 14:06:34

František Kaván
Od Hrdoňovic k večeru

Id: 400301

Od Hrdoňovic k večeru

  •  / Od Hrdoňovic k večeru / František Kaván

olej/tempera/karton, rozměr 30 x 42,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3086x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 49