Čas na serveru 16:39:40

František Kaván
Od našeho domu v Libuni

Id: 157834

Od našeho domu v Libuni

  •  / Od našeho domu v Libuni / František Kaván

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno, k obrazu přiložen dopis Pavly Kavánové vztahující se k prodeji tohoto obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2927x

Vyvolávací cena:
11 000

70 000

Příhozy: 71