Čas na serveru 03:10:09

František Kaván
Osamělé stromky

Id: 500507

Osamělé stromky

  •  / Osamělé stromky / František Kaván

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3005x

Vyvolávací cena:

37 000