Čas na serveru 12:26:45

František Kaván
Osamělý strom

Id: 401801

Osamělý strom

  •  / Osamělý strom / František Kaván

olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3380x

Vyvolávací cena:
7 500

61 000

Příhozy: 58