Čas na serveru 11:18:48

František Kaván
Po dešti

Id: 413506

Po dešti

  •  / Po dešti / František Kaván

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5159x

Vyvolávací cena:
10 500

65 000