Čas na serveru 03:57:05

František Kaván
Podmrak u Všeradova

Id: 331301

Podmrak u Všeradova

  •  / Podmrak u Všeradova / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 22 x 32 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku cca 1905-06, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6256x

Vyvolávací cena:

50 000

Účastníci: 20

Příhozy: 60