Čas na serveru 07:53:03

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 199303

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní lehce poškozené rámování, stav obrazu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2883x

Vyvolávací cena:

23 000