Čas na serveru 13:51:17

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 301701

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / František Kaván

olej/karton, rozměr 20,5 x 29,5 cm, značeno s věnováním vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5517x

Vyvolávací cena:
4 800

51 000

Příhozy: 63