Čas na serveru 10:06:28

František Kaván
Pohled do kraje

Id: 142501

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / František Kaván

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vlevo dole s dedikací, na zadní straně potvrzení F. Kavána, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2017x

Vyvolávací cena:
10 000

48 000