Čas na serveru 03:08:25

František Kaván
Pohled na vesnici s kostelíkem

Id: 210

  •  / Pohled na vesnici s kostelíkem / František Kaván

olej/plátno nalepené na plátnem potaženém kartonu, rozměr 25,5 x 17,5 cm, signováno LD, vlasová prasklina táhnoucí se napříč obrazem, velice kvalitní plenérové malba kolem roku 1910, rámováno v novodobém rámu

zobrazeno: 3686x

Vyvolávací cena:
19 000

25 000

24.1.2013, 20:20:00

15.1.2013 17:29 25 000 Kč