Čas na serveru 07:12:30

František Kaván
Pole u Jilemnice

Id: 178209

Pole u Jilemnice

  •  / Pole u Jilemnice / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 27,5 x 38 cm, signováno vpravo dole Kaván (Pole u Jilemnice), rok vzniku 1907-8, dílo uvedeno v katalogu pod číslem 906, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4001x

Vyvolávací cena:

29 000