Čas na serveru 16:38:40

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

Před alejí

  •  / Před alejí / František Kaván

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2412x

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

2017,10-1,18,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 56