Čas na serveru 00:40:51

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

Před alejí

  •  / Před alejí / František Kaván

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3036x

Vyvolávací cena:
10 000

97 000

Příhozy: 82