Čas na serveru 11:24:35

František Kaván
Předjaří (Moravské Křižánky)

Id: 294201

Předjaří (Moravské Křižánky)

  •  / Předjaří (Moravské Křižánky) / František Kaván

olej/plátno, rozměr viditelný 38 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, štítek s datací na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3503x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 70