František Kaván připsáno
Kvetoucí louka
Id: 491001
olej/karton, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 210x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
2024,05-1,14,19,33,00
minimální příhoz 100 Kč