Čas na serveru 22:57:47

František Kaván připsáno
Zima v polích

Id: 500503

Zima v polích

  •  / Zima v polích / František Kaván připsáno

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 483x

Vyvolávací cena:

11 000