Čas na serveru 00:23:10

František Kaván
Rozkvetlá louka

Id: 206002

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku kolem roku 1905

zobrazeno: 2746x

Vyvolávací cena:

35 000