Čas na serveru 19:45:12

František Kaván
Rozkvetlá louka

Id: 128503

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / František Kaván

olej/karton, rozměr ve výřezu 38 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3019x

Vyvolávací cena:
11 000

31 000