Čas na serveru 08:35:04

František Kaván
Rozkvetlé louky

Id: 119603

Rozkvetlé louky

  •  / Rozkvetlé louky / František Kaván

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole s datováním a věnováním, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 14971x

Vyvolávací cena:
12 000

85 000

Účastníci: 18

Příhozy: 83