Čas na serveru 08:48:42

František Kaván
Rozkvetlý kraj

Id: 109901

Rozkvetlý kraj

  •  / Rozkvetlý kraj / František Kaván

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5411x

Vyvolávací cena:
11 000

135 000

Příhozy: 78