Čas na serveru 19:52:47

František Kaván
Samota v poli

Id: 2135

Samota v poli

  •  / Samota v poli / František Kaván

olej/karton, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, původní poškozené rámování, jedná se o zřídka se vyskytující obraz, těsně po roce 1900 z období Železnice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4596x

Vyvolávací cena:
11 000

71 000

Příhozy: 57