Čas na serveru 05:31:00

František Kaván
Snopy

Id: 234301

Snopy

  •  / Snopy / František Kaván
  •  / Snopy / František Kaván
  •  / Snopy / František Kaván

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti rentoilován, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5206x

Vyvolávací cena:

54 000