Čas na serveru 10:13:28

František Kaván
Stanice Libuň

Id: 378205

Stanice Libuň

  •  / Stanice Libuň / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený původní rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5323x

Vyvolávací cena:

78 000