Čas na serveru 12:42:04

František Kaván
Stanice Libuň

Id: 378205

Stanice Libuň

  •  / Stanice Libuň / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 787x

Vyvolávací cena:

67 000

2022,10-1,17,20,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu