Čas na serveru 10:33:34

František Kaván
Stromořadí v krajině

Id: 312701

Stromořadí v krajině

  •  / Stromořadí v krajině / František Kaván

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 48 cm, značeno s věnováním vpravo dole, lepenka značně zprohýbaná, v ploše poškozená malba, paspartováno, prasklé sklo, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 10726x

Vyvolávací cena:

40 500

Účastníci: 21

Příhozy: 52