Čas na serveru 07:16:29

František Kaván
Stromy na horizontu

Id: 2037

Stromy na horizontu

  •  / Stromy na horizontu / František Kaván

olej/plátno/karton, rozměr 13 x 15 cm, signováno vpravo dole, malba vzniklá těsně po roce 1900 dle posudku PhDr. Michaela Zachaře, který je přiložen, původní stav

zobrazeno: 2248x

Vyvolávací cena:

26 000