Čas na serveru 02:49:18

František Kaván
Tání v dešti

Id: 444001

Tání v dešti

  •  / Tání v dešti / František Kaván

olej/karton, rozměr 67 x 96 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2774x

Vyvolávací cena:
12 500

185 000

Účastníci: 23

Příhozy: 100