Čas na serveru 17:44:58

František Kaván
Třešeň u Rváčova

Id: 440001

Třešeň u Rváčova

  •  / Třešeň u Rváčova / František Kaván

olej/karton, rozměr 56 x 74 cm, značeno a popsáno vpravo dole, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:
9 500

64 000

Účastníci: 18

Příhozy: 59