Čas na serveru 13:43:24

František Kaván
Trosky

Id: 378201

Trosky

  •  / Trosky / František Kaván
  •  / Trosky / František Kaván
  •  / Trosky / František Kaván

olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5756x

Vyvolávací cena:

150 000

Účastníci: 19

Příhozy: 107