Čas na serveru 09:17:04

František Kaván
Trosky z Hrdoňovických skal

Id: 286402

Trosky z Hrdoňovických skal

  •  / Trosky z Hrdoňovických skal / František Kaván

olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2010x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 49