Čas na serveru 20:08:12

František Kaván
U nás v Libuni oknem

Id: 1119

U nás v Libuni oknem

  •  / U nás v Libuni oknem / František Kaván

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vpravo dole Kaván s věnováním a popisem, datováno 1939, zaskleno, lehce zvlněný karton, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 4456x

Vyvolávací cena:
15 000

25 500