Čas na serveru 15:05:00

František Kaván
U Rváčova

Id: 245803

U Rváčova

  •  / U Rváčova / František Kaván

olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází z pozůstalosti autorovy manželky

zobrazeno: 5746x

Vyvolávací cena:
10 000

53 000