Čas na serveru 02:49:28

František Kaván
V lese

Id: 353506

V lese

  •  / V lese / František Kaván
  •  / V lese / František Kaván
  •  / V lese / František Kaván

olej/lepenka/karton, rozměr viditelný 18,5 x 27 cm, značeno a datováno ´94 vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně drobně poškozená malba viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4273x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 57