Čas na serveru 19:08:46

František Kaván
Večerní mráz

Id: 349201

Večerní mráz

  •  / Večerní mráz / František Kaván

olej/karton, rozměr 59 x 73 cm, značeno a popsáno vpravo dole, z přední části zaskleno muzealním sklem, nově rámováno, zadní část zasklena, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3745x

Vyvolávací cena:
12 000

75 000

Příhozy: 60