Čas na serveru 00:12:05

František Kaván
Vlčí máky u Sedmihorek

Id: 426608

Vlčí máky u Sedmihorek

  •  / Vlčí máky u Sedmihorek / František Kaván

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 9338x

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Účastníci: 21

Příhozy: 103