Čas na serveru 11:26:26

František Kaván
Vlčí máky v poli

Id: 273903

Vlčí máky v poli

  •  / Vlčí máky v poli / František Kaván

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 4367x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 65