Čas na serveru 08:44:03

František Kaván
Vosí sezona

Id: 370402

Vosí sezona

  •  / Vosí sezona / František Kaván

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 12 x 17 cm, značeno vlevo dole hůře čitelně, oděrky na rámu, jedná se o studii k obrazu uvedeného v soupisu autorova díla, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1567x

Vyvolávací cena:

18 611