Čas na serveru 18:18:23

František Kaván
Vranov

Id: 319703

Vranov

  •  / Vranov / František Kaván
  •  / Vranov / František Kaván
  •  / Vranov / František Kaván
  •  / Vranov / František Kaván
  •  / Vranov / František Kaván

olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5869x

Vyvolávací cena:

200 000

Účastníci: 20

Příhozy: 117