Čas na serveru 04:30:55

František Kaván
Vrbičky

Id: 266401

Vrbičky

  •  / Vrbičky / František Kaván
  •  / Vrbičky / František Kaván
  •  / Vrbičky / František Kaván

olej/papír/karton, rozměr 24 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, původní poškozené rámování, jedná se o ranou práci kolem roku 1900, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5422x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 70