František Kaván
Vrby
Id: 504401
olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1496x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 000 Kč
2024,05-1,13,21,04,00
minimální příhoz 1 000 Kč