Čas na serveru 17:10:23

František Kaván
Vrby

Id: 504401

Vrby

  •  / Vrby / František Kaván
  •  / Vrby / František Kaván
  •  / Vrby / František Kaván

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena:

42 000

2024,05-1,13,21,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu