Čas na serveru 08:39:29

František Kaván
Vysoké stromy

Id: 56308

Vysoké stromy

  •  / Vysoké stromy / František Kaván

olej/karton, rozměr 16,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, těsně po roce 1900, rámováno, původní stav, publikováno v katalogu František Kaván "Krajiny" strana 66, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2912x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 68