Čas na serveru 06:25:50

František Kaván
Z Besedických skal

Id: 104129

Z Besedických skal

  •  / Z Besedických skal / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 29,5 x 21 cm, signováno, datováno 1899 a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený původní rám, na zadní straně výstavní razítka, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. M. Zachaře

zobrazeno: 1898x

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

Příhozy: 72