Čas na serveru 12:17:19

František Kaván
Z Vítanova jaro

Id: 198003

Z Vítanova jaro

  •  / Z Vítanova jaro / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1021x

Vyvolávací cena:

41 500

2019,09-1,02,21,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu