Čas na serveru 00:06:49

František Kaván
Z Vítanova jaro

Id: 198003

Z Vítanova jaro

  •  / Z Vítanova jaro / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1613x

Vyvolávací cena:

44 500