Čas na serveru 16:36:27

František Kaván
Zátoka

Id: 57501

Zátoka

  •  / Zátoka / František Kaván
  •  / Zátoka / František Kaván
  •  / Zátoka / František Kaván
  •  / Zátoka / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz lehce poškozen, pomačkaná lepenka, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5039x

Vyvolávací cena:

62 500

Příhozy: 69