Čas na serveru 06:18:57

František Kaván
Zima

Id: 1390

Zima

  •  / Zima / František Kaván
  •  / Zima / František Kaván
  •  / Zima / František Kaván

olej/karton, rozměr 28 x 33 cm, signováno vlevo dole, rámováno, značné otluky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 4103x

Vyvolávací cena:
15 000

23 001