Čas na serveru 02:23:40

František Kaván
Zima

Id: 99502

Zima

  •  / Zima / František Kaván
  •  / Zima / František Kaván
  •  / Zima / František Kaván
  •  / Zima / František Kaván

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2723x

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Příhozy: 88