Čas na serveru 07:23:43

František Kaván
Zima u lesa

Id: 125801

Zima u lesa

  •  / Zima u lesa / František Kaván

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 38,5 cm, signováno s věnováním vlevo dole, vpravo dole popis, kolem roku 1913, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1361x

Vyvolávací cena:

19 500