Čas na serveru 16:28:21

František Kaván
Zima u Libuně

Id: 405401

Zima u Libuně

  •  / Zima u Libuně / František Kaván

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, odřený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3986x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 68