Čas na serveru 08:29:44

František Kaván
Zimní krajina

Id: 359

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / František Kaván

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 52 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, prasklé sklo v pravém horním rohu, pod sklem je nafoukán prach, původní stav, velmi kvalitní práce z 20. let 20. století, konzultováno s PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 4114x

Vyvolávací cena:
11 500

36 550